צעצועים לכלבים

כלבים

משחקים לכלבים הם דבר חשוב מאוד ולכן כדאי לרכוש עבורם צעצועים לכלבים. למשחקים אלו ישנה חשיבות רבה עבור הכלבים והם מסייעים לנו להבטיח כי הכלב האהוב שלנו יהיה שמח ובריא. הצעצועים לכלבים עונים על צרכים שונים של הכלב. למשל משחקים לכלבים יכולים להלהיב את הכלבים ולאפשר להם לשחק יחדיו עם כלבים אחרים וגם עם בני אדם. הסוציאליזציה חשובה מאוד עבור הכלבים וזוהי גם הנאה גדולה לבני המשפחה המשחקים יחדיו עם הכלבים. זהו פשוט חלק מהכיף של להחזיק בחיית מחמד.

צעצועים לכלבים גם מונעים מהכלב להשתעמם. לפעמים אתם משאירים את הכלב לבד בבית, ואז כאשר אתם חוזרים אתם מגלים שהוא אכל את השטח. מי שיש לו כלבים בבית, בוודאי מודע לכך שכלבים עשויים לגרום לנזקים גדולים כאשר הם משועממים. בעיקר כאשר הם בשנות חייהם הראשונות ויש להם הרבה מאוד אנרגיה להוציא. מהסיבה הזו חשוב שיהיה לכלב איזה צעצוע אותו יכול ללעוס ולנשוך. כך במקום לשחק עם השטיח הכלב יתעסק עם הצעצוע. ההתעסקות בצעצוע היא לא רק פיזית, אלא גם מנטלית – ממש כמו ללכת עם הכלב לטייל. אמנם צעצועים הם אינם תחליף לטיול, אך יש להם תועלות דומות.

כיצד לבחור משחקים לכלבים?

ישנם סוגים שונים של צעצועים לכלבים, אך עליכם להיות מאוד זהירים כאשר אתם בוחרים אותם. כלב הוא כמו תינוק, הוא לא תמיד מודע לסכנות ולכן עליכם לוודא שאין בצעצוע שום סיכון עבור הכלב. מהסיבה הזו אנו ממליצים לבחור בצעצועים ייעודיים לכלבים ולא אלתורים של משחקים לילדים, אלו לא בהכרח עמידים לאופן שבו כלב משתמש בהם. המשחק של הכלב נעשה בעיקר בעזרת השיניים והוא מפעיל לחץ גדול על הצעצוע – חשוב שלא יהיו בו חומרים רעילים, חשוב שלא יהיו בו משהו שעלול להישבר ולפצוע את הכלב ולא משהו שהכלב יכול לבלוע. כמו כן יש צעצועים לכלבים קטנים וצעצועים לכלבים גדולים. גם זה משהו שצריך לקחת בחשבון. לכל כלב גודל אחר של פה ושיניים, ועצמת נשיכה שונה. לכן הצעצוע המתאים לשנאוצר הוא לא הצעצוע שתיתנו לרועה גרמני.

ברמת העיקרון ההבדל בין צעצועים לכלבים קטנים לבין צעצועים לכלבים גדולים הוא בעיקר בגודל הצעצוע וברמת העמידות של החומר. למשל גם כלב קטן וגם כלב גדול יכולים ליהנות מכדור. אך הכלב הגדול יזקק לכדור גדול וחזק יותר. בחנות חיות תוכלו למצוא מבחר גדול המתאים לכל גודל של כלב.

צעצועים וחבלים

השקעה בצעצועים לכלבים היא דבר מומלץ מאוד למען בריאות הכלב ומצב רוחו. משחקים לכלבים יבטיחו שהכלב שלכם יהיה שמח, יסייעו להפחית חרדות ויאפשרו לכלב להוציא אנרגיה בצורה בריאה. המשחקים נועדו לאפשר לכלב לשחק גם כאשר הוא לבדו, אך רוב המשחקים יכולים להתאים גם למשחק משותף. אם יש לכם ילדים, הם ישמחו לזרוק לכלב את הכדור או למשוך בצד השני של החבל. גם הכלבים וגם בני האדם נהנים מהמשחקים הללו. הקפידו לרכוש צעצועים איכותיים ועמידים המתאימים לגודל הכלב.

תגיות:
אולי יעניין אותך גם:
אהבת את המאמר? שתף עם חבריך!